Osiągnięcia w roku szkolnym 2004/05

I Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Kolędować Małemu"

Udział w I Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Kolędować Małemu" gdzie zespół wokalny naszej grupy zdobył wyróżnienie. W kategorii soliści Natalia Jaros również zdobyła wyróżnienie. Dzieci otrzymały DYPLOM, medal dla grupy, maskotkę dla każdego dziecka, kredki dodatkowo dla solistki.

"Sport i zabawa w Zjednoczonej Europie"

Dzieci z grupy IV wspólnie z dziećmi z grupy II brały udział w V Spartakiadzie Sportowej zorganizowanej przez Przedszkole nr 2 pod hasłem "Sport i zabawa w Zjednoczonej Europie". Nasze dzieci reprezentowały państwo Włochy.

"Rozśpiewana Europa"

Przedstawiciele naszego przedszkola grupy IV brali udział w Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Rozśpiewana Europa". Dzieci zaprezentowały piosenkę pt. "Piosenka europejska" i układ taneczny. Konkurs zorganizowany przez Przedszkole nr 10 w Zduńskiej Woli.

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny "Znam swoje miasto"

Dzieci z grupy II Brały udział w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Znam swoje miasto". Konkurs organizowało Przedszkole nr 11 w Zduńskiej Woli.

"Moja przygoda w zduńskowolskim muzeum".

Udział w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży pt. "Moja przygoda w zduńskowolskim muzeum". Organizator - Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola.

"Przyjaciel Przyrody"

Udział w konkursie przedszkolnym "Przyjaciel Przyrody". W konkursie uczestniczyły dwie najstarsze grupy przedszkolne: grupa II i grupa IV. Konkurs został przygotowany i poprowadzony przez nauczycielki gr. IV, z udziałem i wsparciem merytorycznym pracownika Nadleśnictwa Poddębice.

"Wiosna w oczach dziecka"

"Wiosna w oczach dziecka" zorganizowany przez przedszkole w Częstochowie. Dzieci z grupy IV otrzymały pamiątkowy dyplom i książeczki.

"Przyroda wokół nas"

"Przyroda wokół nas" - konkurs fotograficzny (wysłaliśmy zdjęcia z naszych przedszkolnych przyrodniczych wędrówek), zorganizowany przez przedszkole w Warszawie.

Przedszkole otrzymało dyplom uczestnictwa
Zobacz wysłane zdjęcia

"Ratujmy przyrodę"

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie pod hasłem "Ratujmy przyrodę"- praca z nieużytków, zorganizowany przez przedszkole w Krakowie. Laureatki konkursu otrzymały nagrody rzeczowe.

"Chodźmy łąką, polem, lasem"

"Chodźmy łąką, polem, lasem" - konkurs poetycko-plastyczny, (oprócz prac plastycznych wysłaliśmy wierszyki). Organizator przedszkole "Ekolaczki" w Zawierciu.