Osiągnięcie_2006_07

VI Spartakiada Przedszkolaków "Sport to zdrowie"

VI Spartakiada Przedszkolaków "Sport to zdrowie" - organizator Publiczne Przedszkole nr 2 w Zduńskiej Woli

Dyplom uczestnictwa

Turniej Zduńskowolskich Przedszkoli z okazji Świąt Majowych pt."Maluchy na start" - organizator Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli -

VIII Przegląd Dorobku Kulturalnego Przedszkoli

VIII Przegląd Dorobku Kulturalnego Przedszkoli - organizator Miejski Dom Kultury w Sieradzu.

Dyplom za zajęcie III miejsca

Konkurs wiedzy i umiejętności zduńskowolskich przedszkoli pt. "Wyprawa po Europie" - organizator Publiczne Przedszkole nr 9 w Zduńskiej Woli.

Dyplom uczestnictwa

Międzygrupowy Konkurs "Bezpieczny Przedszkolak"

Międzygrupowy Konkurs "Bezpieczny Przedszkolak" - organizator Publiczne Przedszkole nr 5 w Zduńskiej Woli.

Dyplomy i nagrody rzeczowe

V Festiwal Piosenki Dziecięcej "Przedszkolna Nutka"

V Festiwal Piosenki Dziecięcej "Przedszkolna Nutka" - organizator Publiczne Przedszkole nr 11 w Zduńskiej Woli.

Anioły i aniołki Bożonarodzeniowe

Anioły i aniołki Bożonarodzeniowe - organizator Publiczne Przedszkole nr 77 "Wesołe siódemki" w Szczecinie.

Bezpieczna zima

Bezpieczna zima - Przedszkole Miejskie w Gorzowie Wielkopolskim.

Dyplom uczestnictwa

Moje miasto to moja ojczyzna

Moje miasto to moja ojczyzna - organizator Przedszkole Miejskie nr 11 w Chełmnie. Dyplom uczestnictwa dla Marty O.

Jesienne nastroje

Jesienne nastroje - organizator przedszkole nr 6 w Tychach. Wysłano prace wykonane przez Kubę R i Ewę A-L.

Subskrybuj zawartość