Ferie z "Lokatorem"

Program ekologiczny "Zostań Kubusiowym przyjacielem natury"

MISTRZOWIE SEGREGOWANIA ŚMIECI

W ciągu całego tygodnia dzieci z grupy I uczyły się o segregacji śmieci. Nauczycielki wyjaśniły dzieciom co się dzieje  ze śmieciami i jakim zagrożeniem mogą być dla dla środowiska.

Co słychać w średniakach?

W grupie I nauczycielki pracują z dziećmi przy zastosowaniu metody I. Majchrzak "Nazywanie świata - odimienna metoda nauki czytania".

Wielki Bal Księżniczek

Wielki Bal Księżniczek został zorganizowany w ramach ogólnopolskiego projektu, którego celem było pobicie rekordu Disney'a. Był to bal nad bale.

Zwiedzamy Szkołę Podstawową nr 10

Dzieci z grupy II i III wraz z wychowawczyniami odwiedziły Szkołę Podstawową nr 10. Tam czekało ich wiele atrakcji.

Teatrzyk "Zaczarowany las"

Wszystkie grupy z naszego przedszkola obejrzały spektakl pt."Zaczarowany las", wystawiony przez Teatr Pinokio z Nowego Sącza.

Urodziny przedszkolaków

Nasi dwaj milusińscy obchodzili urodziny. Byli to: Adrian i Wojtek. Dzień ten dla grupy III był radosny i "słodki".

Zajęcia otwarte z języka agielskiego

W piątek w godzinach dopołudniowych odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców z zakresu nauki języka angielskiego w przedszkolu.

Wizyta duszpasterska w naszym przedszkolu

W naszym przedszkolu gościliśmy ks. dr Dariusza Kalińskiego - proboszcza parafii Wniebowzięcia NMP w Zduńskiej Woli.

W naszym przedszkolu jak co roku uroczyście ochodziliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Subskrybuj zawartość