Z wizytą w maluszkach

Znacznik:

Właśnie mija pierwszy rok w przedszkolu maluszków. Chociaż niektórym dzieciom na początku było trudno się rozstać z mamą i tatą to dzięki staraniom całego personelu już z radością przekraczają próg przedszkola. Dzieci w ciągu całego roku zdobyły wiele wiadomości i umiejętności. Grupa ta chętnie uczestniczy we wszelkich zajęciach dydaktycznych i często dzieci same proszą Panie aby nauczyły ich nowej piosenki czy wierszyka. Maluszki są bardzo zdyscyplinowane. Same dbają o ład i porządek w sali. W grupie dzieci znalazły wielu kolegów i koleżanek. W ciągu dnia wesoło mija czas na zabawach i nauce.

Nauczycielki oraz dzieci z grupy II serdeczne dziękują:

  • Pani Marczak za przekazywanie na rzecz przedszkola przez cały rok papierów do ksero
  • Pani Galewskiej za upieczenie faworków z okazji Tłustego Czwartku oraz zakupienie słodyczy z okazji Dnia Dziecka
  • Babci Gabrysi Kowalczyk za upieczenie ciasta na Uroczystość Choinkową
  • Pani Kurczak za upieczenie ciasta na Uroczystość Choinkową
  • Państwu Sławskim za przekazywanie na rzecz przedszkola papierów do ksero, ręczników do łazienki oraz zakupienie lizaków dla dzieci z okazji Walentynek
  • Babci Konrada Budy za uszycie ręczników do łazienki
  • Państwu Jaros za zakupienie dla dzieci gier dydaktycznych, puzzli oraz lalki
  • oraz wszystkim Rodzicom za zakupienie dla dzieci zabawek do piaskownicy i miłą współpracę w ciągu całego roku.

Zobacz zdjęcia: