Wielki Bal Księżniczek

Znacznik:

Wielki Bal Księżniczek został zorganizowany w ramach ogólnopolskiego projektu, którego celem było pobicie rekordu Disney'a. Był to bal nad bale. Po barwnym korowodzie wszystkich obecnych wybrano króla i królową balu. Królewską parą zostały dzieci z grupy maluszków: Wiktoria i Antoś. Następnie jak jak na prawdziwy bal przystało zabawę rozpoczął krół i królowa polonezem i pozostałe dzieci: księżniczki, książęta i rycerze. Fantastycznie przebrane przedszkolaki oprócz tańców, brały udział w różnych konkursach, które przygotowała i poprowadziła pani Ola, a pani Agnieszka przyjęła rolę wodzireja. Nad oprawą muzyczną czuwał pan Skotowski - tata Marcela. Był to wspaniały, bajkowy, zaczarowany bal. Pozostało wiele miłych wrażeń, przeżyć i wspomnień, które zostały uwieńczone na zdjęciach.

Tekst: A. Kopajczyk