Zwiedzamy Szkołę Podstawową nr 10

Znacznik:

Dzieci z grupy II i III wraz z wychowawczyniami odwiedziły Szkołę Podstawową nr 10. Tam czekało ich wiele atrakcji. Nauczycielki klas pierwszych serdecznie powitały przybyłych gości. Na początek, uczniowie starszych klas zaprezentowali swoje artystyczne umiejętności: tańcząc, śpiwając i recytując wiersze. Kolejną atrakcją była zabawa w sali zabaw oraz szereg konkursów, w których uczestniczyły wszystkie przedszkolaki. Po udanej zabawie wychowawczynie klas pierwszych zaprosiły nas do sal, w których prowadzone są zajęcia, tam szcześciolatki miały okazję posiedzieć w szkolnej ławce, pisać na tablicy tym samym poczuć się jak prawdziwi uczniowie. Dzieci były wyraźnie zaciekawione i podekscytowane co było widać na ich twarzach. Na zakończenie wszystkie maluchy otrzymały słodkie upominki od szkolnych kolegów co bylo milym zaskoczeniem naszej wycieczki.

Tekst: A. Bednarek