Wizyta duszpasterska w naszym przedszkolu

W naszym przedszkolu gościliśmy ks. dr Dariusza Kalińskiego - proboszcza parafii Wniebowzięcia NMP w Zduńskiej Woli. Ksiądz Proboszcz udzielił błogosławieństwa dla dzieci, nauczycieli i wszystkich pracowników przedszkola, by czas wspólnie spędzany w naszej placówce był źródłem radości, dobroci, miłości, mądrości oraz wzajemnego poszanowania. Dzieci wysłuchały opowiadania, którego myślą przewodnią było obdarowywanie się dobrocią i miłością na co dzień, a także miały okazję do wspólnego kolędowania dla chwały narodzonego w stajni Bożego Syna. Ciepłe i piękne słowa Księdza Dariusza skierowane do dzieci i pracowników wywołały serdeczny uśmiech na wszystkich twarzach zarówno tych małych i tych dużych.

Tekst: B. Masina