Andrzejki w grupie III

Znacznik:

"Dziś w przedszkolu jest dzień nie lada zaraz zacznie się zabawa" - czyli Andrzejki w grupie III. Starszaki zapoznały się ze zwyczajami i tradycjami andrzejkowymi. Dzieci w przepięknych strojach rozpoczęły dzień magii i wróżb. Z wielką ciekawością i zainteresowaniem czekały na wróżby, z których mogły dowiedzieć się co czeka ich w najbliższym czasie, kim zostaną w przyszłości, jak będzie miała na imię przyszła wybranka lub przyszły wybranek. Następnie przedszkolaki zajadały się słodkościami przygotowanymi przez p. Wojtysiak, p. Rusek, p. Dębowską, p. Kowalczyk i p. Pacelt. Wszystkim mamom przedszkolaki z grupy III bardzo dziękują. Na zakończenie magicznego dnia dzieci otrzymały gałązkę wiśni. Jeśli gałązka zakwitnie do Bożego Narodzenia, to spełnią się wszystkie życzenia, czego wszystkim życzymy.

Tekst: R. Józefczyk