Poznajcie grupę II

Znacznik:

Jest nas w grupie 26. Najważniejszym zadaniem jest dla nas przygotowanie się do roli ucznia bo 23 z nas to 6 latki. Dlatego musimy zrobić wszystko, aby we wrześniu następnego roku być gotowym do podjęcia nauki w klasie I. Wszyscy mamy książki, które są naszym przewodnikiem w zdobywaniu nowych umiejętności i wiedzy. Dobrze czujemy się w naszej sali, która jest kolorowa i pełna zabaw, gier, układanek. Bardzo lubimy się razem bawić. Ulubioną zabawą dziewczynek jest opiekowanie sie lalkami, przygotowywaniem dla nich posiłków, karmienie, usypianie. Chłopcy lubią budować z klocków różne budowle, majsterkują. Oprócz tego często układamy puzzle, kolorujemy i wyklejamy obrazki, malujemy i wycinamy, słuchamy muzyki i bawimy się przy niej. Nauczycielki prowadzące grupę: mgr Anna Bednarek - nauczyciel kontraktowy, mgr Justyna Kubiak - nauczyciel kontraktowy, dyr przedszkola mgr Anna Potoniec - nauczyciel dyplomowany, Danuta Bednarek - nauczyciel mianowany.

Tekst: J. Kubiak