Zakończenie roku przedszkolnego

Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły i niezapomniany zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nas nauczycieli. Kończy się bowiem czteroletni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci z maluszków zagubionych i nieśmiałych stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Mamy nadzieję, że dobrze przygotowane niebawem rozpoczną nowy etap w swoim życiu. 

W bieżącym roku szkolnym opuści przedszkole 33 sześciolatków (25 uczęszczających do grupy IV i 8 do grupy II). W trakcie uroczystości zakończenia roku przedszkolnego dzieci zaprezentowały program artystyczny składający się z licznych tańców, piosenek, wierszy i podziękowań dla pracowników przedszkola.  Całą uroczystość otworzył taniec "Polonez"- który dzieci wykonały z wielką powagą i dostojnością.

 

Na zakończenie 6- latki otrzymały Dyplom ukończenia przedszkola, książki, pamiątkowe zdjęcie grupowe oraz dyplomiki: z religii, jęz. angielskiego, gimnastyki korekcyjnej.

 

Życzymy Wam Drogie Dzieci masy sukcesów w nauce, samych 6 i 5, przyjaźni i wielu ciekawych przygód w ławie szkolnej.

 

Rodzicom dziękujemy za pomoc i współpracę, za rzetelne i systematyczne wspieranie kadry pedagogicznej w realizacji zadań statutowych przedszkola.

 

Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji i pięknej pogody.