I Przegląd Kulturalny Przedszkoli "To co mamy najlepszego"

Grupa IV brała udział w I Przeglądzie Kulturalnym Przedszkoli "To co mamy najlepszego" zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli. Przegląd odbył się w Filii MKD w osiedlu Karsznice. Dzieci zaprezentowały się w układzie tanecznym do znanej piosenki Lou Bega oraz utworze muzyki klasycznej Tarantella grając akompaniament na dziecięcych instrumentach perkusyjnych. Oprócz "małych artystów" z naszego przedszkola wystąpili "artyści" ze wszystkich zduńskowolskich przedszkoli. Wszystkie występujące dzieci jak oceniło jury przestawiły wysoki poziom prezentowanego programu: były to układy taneczne, krótkie inscenizacje, śpiew oraz bardzo ciekawa oprawa tych występów, kolorowe stoje, dekoracja. Nasze przedszkolaki zdobyły I miejsce - otrzymały nagrodę pienieżną w wysokości 400 zł, dyplom, słodycze. Jury wyłoniło również indywidualności wśród uczestników, z naszego przedszkola Magdę Kosecką, która otrzymała pamiatkowy dyplom oraz roczny bezpłatny udział w zajęciach MDK w Zduńskiej Woli.

Tekst: A. Kopajczyk