Festiwal Piosenki Dziecięcej "Przedszkolna nutka"

Organizatorem imprezy jak co roku było Publiczne Przedszkole nr 10 oraz Dom Kultury "Lokator" w Zduńskiej Woli. Temat tegorocznego festiwalu to: "Od biedronki do żyrafy - piosenki z grającej szafy". W konkursie brały udział również dzieci z naszego przedszkola. Grupa II: Kinga Kurczak, Oliwia Szczepaniak, Rozalia Jaros, Wiktoria Komza, Patrycja Filipiak zaprezentowała urwór "Idzie kot". Nad przygotowaniem do występu czuwała wychowawczyni grupy Anna Bednarek. Wszystkie przedszkola, które brały udział w konkursie były świetnie przygotowane, dzieci miały piękne, kolorowe stroje i dobry humor. Jury dokonując oceny występów brało pod uwagę walory głosowe, muzykalność oraz ogólny wyraz artystyczny. Spośród 13 przedszkoli jury najlepiej oceniło nasze przedszkole, za co otrzymaliśmy dyplom za zajęcie I miejsca oraz nagrody. Pozostali uczestnicy również otrzymali nagrody. Amosfera na festiwalu była radosna i rozśpiewana, a dzieci uśmiechnięte i zadowolone.

Tekst: A. Bednarek