POŻEGNANIE SZEŚCIOLATKÓW

W grupie I odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkonego z udzialem rodziców, którzy stawlili się w komplecie. Dzieci wspaniale zaprezentowały program, który przygotowały na ten dzień - liczne tańce, piosenki i wiersze. Kazde dziecko mialo okazję pokazać swoje umiejętności zdobyte w trakcie pobytu w przedszkolu. Tematyka wierszy dotyczyła wakacji, rozstania z przedszkolem, a także tego, co już wkrótce czeka dzieci w szkole.

Większość spośród 31 osobowej grupy - bo aż 22 dzieci opuszcza przedszkolne mury by rozpocząć od września naukę w szkole. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki.

Dyplomy z podziękowaniami otrzymali również rodzice, którzy w szczególny sposób wspierali przedszkole w realizacji jego zadań - swoją współpracą i pomocą.

Nie zabrakło chwil wzruszenia - smutek pożegnania rozproszyła jednak radość, którą niesie zbliżający się czas wypoczynku i wakacji.

Tekst: D. Bednarek