Wykaz konkursów z udziałem nauczycielek

Wykaz konkursów w jakich brały udział nauczycielki z naszego przedszkola:

  • Udział w I Ogólnopolskim Przeglądzie Gazetek Przedszkolnych - organizator Przedszkole Prywatne "Alfik" w Toruniu. (A. Kopajczyk)
  • I Ogólnopolski Konkurs "Nasze ABC..." na scenariusz międzyprzedmiotowego projektu edukacyjnego. Konkurs skierowany był do zespołów nauczycielskich, w skład którego weszły trzy nauczycielki z naszego przedszkola (A. Kopajczyk, V. Fingas, A. Najdzionek). Praca konkursowa przedstawiała prezentację poprzez wykorzystanie techniki komputerowej i metodę projektów. Temat pracy: "Tradycje karnawałowe" - organizator Stowarzyszenie Nauczycieli Technologii Informacyjnej we Wrocławiu.
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie dla nauczycieli (A. Kopajczyk, V. Fingas) "Scenariusz uroczystości przedszkolnej" - organizator PP NR 9 W Wodzisławiu Śl.