Wykaz konkursów z udziałem dzieci

Wykaz konkursów, w jakich brały udział dzieci z naszego przedszkola:

• Konkurs "Znane budowle i zabytki Europy" - organizator PP nr 6
  • VII Przegląd Dorobku Kulturalnego Przedszkoli - organizator Miejski Dom Kultury Sieradz
  • Konkurs recytatorski "Kochajmy Naszą Ziemię" - organizator PP nr 11.
  • Konkurs "Zużyta bateria" - organizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Zduńska Wola
  • Ogólnopolski Konkurs Plastycznym "Anioły i aniołki Bożonarodzeniowe" organizowane przez Przedszkole nr 77 w Szczecinie.
  • Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny - organizowany przez PP nr 2 "Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy", przedszkole zdobyło wyróżnienie.
  • Przedszkolny konkurs plastyczny "Miś pluszowy - zabawka pokoleń"
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny "Miś pluszowy - zabawka pokoleń" organizowany przez Przedszkole nr 10 im. Misia Uszatka w Koszalinie.
  • Konkurs plastyczny "Święty Mikołaj w domu i w przedszkolu" - organizator Niepubliczne Przedszkole Przyjaciele Kubusia w Elblągu
  • Konkurs plastyczny "Stroje regionalne krajów Unii Europejskiej" organizator Przedszkole Miejskie nr 124 w Łodzi.
  • Międzynarodowy konkurs plastyczno-techniczny "Najciekawsze budynki Europy oczami dziecka" - organizator Przedszkole nr 12 w Częstochowie.
  • Konkurs plastyczny "Mam przyjaciela psa" - organizator Tęczowe Przedszkole w Warszawie.
  • Międzynarodowy konkurs poetycko-plastyczny Poem - Express Polska zorganizowany przez Dom Kultury Śródmieście - Warszawa.
  • "Jan Paweł II w oczach dzieci" - konkurs plastyczny zorganizowany przez Gminne Przedszkole w Świerklańcu.
  • Konkurs plastyczny zorganizowany przez Oddział Przedszkolny przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Wielgusie "Bociany - ptaki polskie". Ogólnopolski konkurs plastyczny "Moja rodzina"" - organizator Publiczne Przedszkole nr 133 Warszawa.