Ciekawe strony

Na tej stronie przedstawiamy linki internetowe, które mogą zainteresować nie tylko dzieci, ale także rodziców:

• dzieci.wp.pl - Bardzo nowocześnie zaprojektowana strona internetowa, dzieci poznają cyferki i literki w myśl zasady "przez zabawę do nauki".
  • www.bajecznik.pl - Zbiór bajek, wierszy, piosenek, zabaw i kołysanek może trochę zapomnianych, ale wartych przekazania naszym milusińskim.
  • www.dziecionline.pl - Warta odwiedzenia strona z biblioteką, w której można znaleźć utwory znanych pisarzy. Strona zawiera tez liczne gry online, które znajdują zainteresowanie przede wszystkim u dzieci.
  • www.misie.com.pl - Ciekawa strona z misiami w rolach głównych. Potężna dawka humoru, komiksów, wierszyków, legend, pogaduszek i przepisów.
  • www.kurshtml.boo.pl - Bardzo dobry kurs HTMLa i CSS. To w dużej mierze dzięki wskazówkom zawartym na tej stronie powstała ta witryna.
  • www.ami.org.pl - Strona Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "AMI" zajmującej się leczeniem osób chorych poprzez kontakt z psem.